Temmuz 16, 2024

10 Haziran 2024 Palaye Royale İstanbul Konseri İle İlgili Tüm Detaylar!

By admin Mar 8, 2024

Ünlü rock grubu Palaye Royale, müzikseverleri heyecanlandıracak bir konser için İstanbul‘a geliyor! 10 Haziran 2024 tarihinde Zorlu PSM Turkcell Sahnesi‘nde sahne alacak olan grup, enerjik performanslarıyla dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Palaye Royale, 2008 yılında Remington Leith, Sebastian Danzig ve Emerson Barrett kardeşler tarafından kurulmuş bir müzik grubudur. Müzik endüstrisinde bağımsız bir başarı hikayesi yazan grup, “Get Higher” adlı single’ları ile Billboard Modern Rock Listelerinde 27. sıraya yükselerek adlarını duyurmuşlardı. Ayrıca, efsanevi gruplar arasında yer alan Linkin Park gibi isimleri geride bırakarak, MTV‘nin Musical March Madness ödüllerinde kazanan ilk grup olma başarısını da elde etmişlerdir.

Palaye Royale, müziğinde geçmişin ruhunu çağrıştıran öğelerle birlikte eklektizm ve şiddetli bireysellik temalarını harmanlayarak kendine özgü bir tarz oluşturmuştur. Bu nedenle, dinleyicilerini her zaman sürprizlerle dolu bir müzik deneyimi sunmaktadırlar.

10 Haziran 2024 Palaye Royale İstanbul Konseri Detayları

Konser Tarihi: 10 Haziran 2024

Konser Yeri: Zorlu PSM Turkcell Sahnesi

Etkinlik Kapı Açılış Saati: 20.30

Etkinlik Saati: 21.30

Bilet Satış Platformu: Passo

İstanbul‘daki konserleri için heyecanla beklenen grup, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi‘nde saat 20.30‘da kapılarını açacak ve saat 21.30‘da sahne alacak. Bu muhteşem etkinlikte, Palaye Royale hayranları grupla birlikte unutulmaz bir gece geçirecekler.

Palaye Royale İstanbul Konseri Bilet Fiyatları

Artist Pre-Sales: 555 TL

Palaye Royale‘un dinamik sahne performansıyla dolu olan bu konseri kaçırmamak için biletlerinizi şimdiden temin etmeyi unutmayın! Palaye Royale ile dolu dolu bir geceye hazır olun ve müzik dolu anları kaçırmayın!

By admin

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir