Temmuz 16, 2024

11 Eylül 2024 Eivor İstanbul Konseri İle İlgili Tüm Detaylar!

By admin Mar 5, 2024

Nordik müziğin başarılı temsilcilerinden Eivør Pálsdóttir, IF Performance Hall Beşiktaş‘ta gerçekleşecek unutulmaz bir konser için İstanbul’a geliyor. Ünlü şarkıcı ve söz yazarı, 11 Eylül 2024 tarihinde hayranlarıyla buluşacak. Eivør, kusursuz sesi ve çeşitli müzik türlerindeki başarılı yorumlarıyla öne çıkan bir sanatçı olarak tanınıyor.

Eivør, müzik kariyerinde rock, caz, pop ve klasik müzik gibi farklı türlerde eserler vermesiyle dikkat çekiyor. Özellikle Faroece, Danca, İzlandaca ve İsveç dili gibi çeşitli kültürel miraslardan beslenerek müziğine zenginlik katan sanatçı, eleştirmenlerden de övgü topluyor. Faroe Adaları’nda doğan ve pek çok farklı kültürü müziğinde harmanlayan sanatçı İstanbul’daki hayranlarına muhteşem bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

11 Eylül 2024 Eivor İstanbul Konseri Detayları!

Konser Tarihi: 11 Eylül 2024

Konser Yeri: IF Performance Hall Beşiktaş – İstanbul

Etkinlik Kapı Açılış Saati: 20.00

Etkinlik Saati: 21.30

Bilet Satışları: Passo, Biletix, Hammer Müzik

NOT: Özel basım biletler çok yakında Hammer Müzik‘te!

Eivor İstanbul Konseri Bilet Fiyatları

Balkon – 1. Avantajlı Dönem: 935 TL

Genel Giriş – 1. Avantajlı Dönem: 715 TL

IF Performance Hall Beşiktaş, bu unutulmaz etkinliğe ev sahipliği yapacak. Kapılarını saat 20.00’de açacak olan mekan, müzikseverleri karşılamaya hazır olacak. Etkinlik saati ise 21.30 olarak planlanmış durumda.

Biletler, müzikseverlerin erişimine Passo, Biletix ve Hammer Müzik gibi platformlar aracılığıyla sunulacak. Eivør hayranları için bu muhteşem konser deneyimi için biletlerinizi şimdiden temin etmeyi unutmayın!

Eivør Pálsdóttir, 11 Eylül 2024 tarihinde İstanbul‘da sahne alacak olan konseriyle müzik tutkunlarını büyülemeye hazırlanıyor. Kendine özgü tarzı ve etkileyici performansıyla unutulmaz bir geceye şahit olmak isteyen herkesi IF Performance Hall Beşiktaş‘a bekliyoruz.

By admin

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir