Nisan 22, 2024

3 Ağustos 2024 Argy İstanbul Konseri İle İlgili Tüm Detaylar!

By admin Mar 19, 2024
DJ Argy Fotoğrafı Kaynağı: Facebook

Dünya çapında tanınan ve melodik, duygusal techno tarzıyla hayranlarını büyüleyen Argy, heyecan verici “New World Album Tour” kapsamında Well Works Entertainment ve Kastel sunumuyla İstanbul’da sahne alacak! Bu muhteşem etkinlik, 3 Ağustos 2024 tarihinde Life Park’ta gerçekleşecek ve müzikseverlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Argy, asıl adıyla Argyris Theofilis, 1985 yılında Yunanistan‘ın güzel adası Rodos‘ta dünyaya geldi. Henüz çocuk yaşlardayken, geleceğinin müzikle şekilleneceğine dair içten bir hissiyatı vardı. Ancak, Rodos’un sakin atmosferi onun için yeterli değildi ve genç yaşta Berlin‘e doğru yola çıktı. Berlin‘de müzikal yeteneklerini geliştirdikten sonra, 18 yaşında ikinci evi olarak nitelendireceği Londra‘ya taşındı. 19 yaşına geldiğinde, Argy, Londra‘da ilk resmi anlaşmasını imzalayarak müzik kariyerine profesyonel bir şekilde adım attı ve o zamandan beri bu büyülü şehirde yaşamını sürdürüyor.

3 Ağustos 2024 Argy İstanbul Konseri İle İlgili Bilmeniz Gerekenler!

Konser Tarihi: 3 Ağustos 2024

Konser Yeri: Life Park – İstanbul

Etkinlik Saati: 16.00

Bilet Satış Platformu: Passo

Bu etkinliğe katılmak isteyenler için biletler, Passo platformu üzerinden temin edilebilir. Argy‘nin sahne performansıyla birleşecek olan göz kamaştırıcı AV gösterisi, müzik tutkunlarını unutulmaz bir deneyime davet ediyor.

Argy İstanbul Konseri Bilet Fiyatları

Backstage: 2500 TL

Sahne Önü: 1500 TL

Genel Alan | Early Bird: 750 TL

Genel Alan | Super Early Bird: 599 TL

Erken dönem biletlerinin sınırlı sayıda olduğunu belirtmekte fayda var. O yüzden eğer bu etkinliğe gitmeyi düşünüyorsanız en kısa sürede biletleri temin etmenizi öneriyoruz.

3 Ağustos 2024‘te Life Park‘ta gerçekleşecek olan Argy İstanbul Konseri, müzikseverler için kaçırılmayacak bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor. Argy‘nin büyüleyici müziği ve unutulmaz sahne performansıyla dolu bu gece, şehrin ritmiyle birleşerek unutulmaz anılara ev sahipliği yapacak.

By admin

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir