Nisan 20, 2024

Deadpool 3 Filminin Çekimleri Tamamlandı!

By admin Oca 25, 2024

Marvel evreninin en çok beklenen devam filmlerinden biri olan Deadpool 3’ün çekimleri tamamlandı. Ünlü aktör Ryan Reynolds, Instagram hesabında yapmış olduğu paylaşımda filmin çekimlerinin tamamlandığını hayranlarını aktardı.

Bilindiği üzere filmin çekimlerinin çok daha öncesinde bitirilmesi planlanıyordu. Ancak Hollywood uzun bir süre grevlerin devam etmesinden ötürü filmin çekimleri ertelenmişti. Deadpool 3 filminin ekibi de bu grevlerde yer almıştı. Daha öncesinde yapılan açıklamalara göre filmin 3 Mayıs 2024 tarihinde vizyona girmesi planlanıyordu.

Deadpool 3 Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Marvel sinematik evreni hayranları Deadpool 3 filminin ne zaman vizyona gireceğini merak ediyor. Ryan Reynolds’ın yaptığı açıklamaya göre filmin çekimleri tamamlandı ve Deadpool 3 filmi 26 Temmuz 2024 tarihinde vizyona girecek. Filmde ünlü aktöre Hugh Jackman da eşlik edecek.

Ryan Reynolds daha öncesinde yine Deadpool rolüyle seneler öncesinde Wolverine’in düşmanı olarak Hugh Jackman ile rol almıştı. Fakat o dönemdeki rolüyle Ryan Reynolds çok kötü eleştiriler almıştı. İkili bu film ile yeniden bir araya gelecekler ve bu sefer çok daha farklı bir şekilde seyircinin karşısına çıkacaklar.

Ryan Reynolds, Instagram Üzerinden Çekimlerin Tamamlandığını Duyurdu ve Hugh Jackman İle İlgili Espri Yaptı

Ryan Reynolds, Instagram’da yapmış olduğu paylaşımda ekip arkadaşlarına ve filmin yönetmenine teşekkür ederken, Hugh Jackman’la da dalga geçti. Instagram üzerinde yaptığı açıklamada Ryan Reynolds şu açıklamayı yaptı:

❝Kıyafet kanı gizler. Ayrıca teri de… Ama bugün, Deadpool logosunda, çoğunlukla gözyaşları var. Filmimizin kadro ve ekibine, rüzgarla, yağmurla, grevlerle ve Hugh Jackman’la mücadele eden, hepsinin altından kalkan Shawn Levy’nin sağlam liderliğine devasa ve sonsuz teşekkürler.
En yakın arkadaşlarımla bir film yapma şansım oldu ve bu pek sık olmaz. 26 Temmuz’da görüşmek üzere… ⚔️🥺⚔️❞

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ryan Reynolds (@vancityreynolds)’in paylaştığı bir gönderi

By admin

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir