Nisan 22, 2024

Peaky Blinders Filminin Çekimlerine Bu Sene Başlanacak

Peaky Blinders filminin çekimlerinin 2024 yılında başlanacağını ünlü yönetmen Steven Knight doğruladı. Böylece dizinin hayranlarının büyük bir heyecanla beklediği filmin çekileceği de kesinleşmiş oldu.

Peaky Blinders bilindiği üzere dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip dizilerden biri. Şu ana kadar dizinin toplamda 6 sezonu çekildi ve seyirciyle buluştu. Dizideki pek çok karakter günümüzde kült bir hale geldi ve hala pek çok karakterin hikayesi de merak ediliyor.

Steven Knight’ın Peaky Blinders Filmi İle İlgili Açıklamaları

Steven Knight bilindiği üzere Peaky Blinders dizisinin yönetmeniydi. Geçtiğimiz günlerde Radio Times’a açıklamalarda bulunan ünlü yönetmen 2024 yılında filmin çekimlerine başlama niyetinde olduğunu ve şu anda senaryonun son bölümlerini yazdığını açıkladı.

Steven Knight’ın Peaky Blinders filmi ile ilgili açıklamaları ise şu şekilde:

“Şu an sadece son dokunuşları yapıyorum. Sadece klavyenin başına oturuyorum ve başlıyorum. Benim için bir rüya gibi bir şey. Oturur ve tüm bu şeyler gelir, sonra geri okursunuz ve düşünürsünüz, ‘Bu oldukça iyi ama nereden geldi?’ Plan, bunu gelecek yılın ortalarında çekmeye başlamak.”

Ünlü yönetmen bu açıklamasında gelecek yılında ortaları derken 2024 yılını kastediyor. Peaky Blinders’ın bu filmi bir anlamda yedinci sezonun da yerine geçecek. Filmin içeriğinin ne olacağıyla ilgili detaylar henüz açıklanmadı. Şu an film ile ilgili detaylar gizli tutuluyor. Fakat zaman içinde film ilgili detaylar da açıklanmaya başlanacaktır.

Peaky Blinders ile İlgili İki Yan Proje Daha Geliyor

Steven Knight yapmış olduğu açıklamalarda Peaky Blinders hayranlarını sevindirecek bilgileri de paylaştı. Yönetmenin yaptığı açıklamaya göre biri Polly Shelby karakterine odaklanan diğeri de Boston’da geçecek olan iki proje üzerinde de çalışmalar devam ediyor.

Önümüzdeki yıllarda dizinin hayranlarını Peaky Blinders ile ilgili çok güzel projeler bekliyor gibi görünüyor. İlerleyen zamanlarda dizi ve yan projeleri ile ilgili bilgiler gelmeye devam ettikçe sizlerle paylaşacağız.

By admin

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir