Nisan 20, 2024

10 Ağustos 2024 Joker Out İstanbul Konseri İle İlgili Tüm Detaylar!

By admin Mar 6, 2024

Slovenya‘nın enerji dolu rock grubu Joker Out, muhteşem bir konser için İstanbul‘u sallamaya geliyor! Eurovision Şarkı Yarışması‘nda Slovenya‘yı “Carpe Diem” ile temsil ederek büyük çıkış yapan grup, 10 Ağustos 2024 tarihinde Maximum Uniq Açıkhava‘da sahne alacak.

Joker Out, 2023 yılında Eurovision‘daki performansıyla adını duyurduktan sonra, dünya çapında bir hayran kitlesi edindi. Bu yaz festivallerinde Sziget ve Exit gibi dev organizasyonlarda yer aldı ve enerjilerini ve performanslarını tüm dünyaya gösterdiler. Şimdi ise İstanbul‘a geliyorlar ve hayranlarına unutulmaz bir gece vaat ediyorlar.

Joker Out’un İstanbul konseri, şehrin müzikseverlerini bir araya getirecek ve unutulmaz anlara tanıklık etmelerini sağlayacak. Grubun sahne performansı ve etkileyici müzikleriyle dolu gece, rock müziğin en canlı örneklerinden biri olacak.

10 Ağustos 2024 Joker Out İstanbul Konseri

Konser Tarihi: 10 Ağustos 2024

Konser Yeri: Maximum Uniq Açıkhava – İstanbul

Etkinlik Kapı Açılış Saati: 20.00

Etkinlik Saati: 21.30

Bilet Satış Platformları: Passo, Biletino

Joker Out İstanbul Konseri Bilet Fiyatları

Genel Giriş: 650 TL

NOT: Bu unutulmaz gece için biletler 13 Mart Çarşamba günü saat 14.00‘te satışa sunulacak.

Konser, 10 Ağustos 2024‘te Maximum Uniq Açıkhava‘da gerçekleşecek. Etkinlik kapılarını saat 20.00‘de açacak ve Joker Out‘un enerjik performansı saat 21.30‘da başlayacak.

Bu muhteşem etkinliği kaçırmamak için biletlerinizi erken almayı unutmayın. Joker Out‘un İstanbul konseri, müzikseverlere unutulmaz bir gece vaat ediyor!

By admin

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir