Nisan 22, 2024

4 Ağustos 2024 Placebo İstanbul Konseri İle İlgili Tüm Detaylar

By admin Mar 6, 2024
Placebo. Photo Credit: Mads Perch. Source: Instagram / @placeboworldPlacebo. Photo Credit: Mads Perch. Source: Instagram / @placeboworld

Alternatif rock müziğin öncülerinden ve kült isimlerinden biri olan İngiliz grubu Placebo, uzun soluklu müzik kariyerinde bir kez daha İstanbul’a geliyor. Çeyrek asrı aşan müzik yolculuğunda, dünya genelinde büyük bir hayran kitlesine ulaşan Placebo, 4 Ağustos 2024 tarihinde, KüçükÇiftlik Park sahnesinde unutulmaz bir performans sergileyecek.

Blind Festival kapsamında gerçekleşecek olan bu etkinlik, İstanbul’un müzikseverlerine unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Placebo‘nun enerjik sahne performansı ve ikonik şarkılarıyla dolu bu konser, müzik tutkunlarını büyüleyici bir deneyimle buluşturacak.

4 Ağustos 2024 Placebo İstanbul Konseri Detayları

Konser Tarihi: 4 Ağustos 2024

Konser Yeri: KüçükÇiftlik Park – İstanbul

Etkinlik Kapı Açılış Saati: 18.00

Bilet Satış Platformları: Passo, Biletinial

Bilet satışı 12 Mart Salı günü saat 12.00‘de başlayacak. Biletlerin temin edilebileceği platformlar ise Passo ve Biletinial olacak. Biletler satışa çıktıktan sonra yazımızı güncelleyerek sizleri bilet fiyatlarıyla ilgili bilgilendireceğiz.

Placebo‘nun özgün tarzı ve etkileyici sahne performansıyla dolu bu konser, müzik tutkunlarını heyecanlandırıyor. Alternatif rock müziğin efsanevi isimlerinden biri olan Placebo‘nun, 4 Ağustos 2024‘te İstanbul’da sahne alacak olması, şehrin müzik sahnesine büyük bir heyecan ve coşku katacak.

Bu unutulmaz gece için biletlerinizi erken temin etmeyi unutmayın! Placebo‘nun muhteşem performansıyla dolu bu konser, müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatacak.

By admin

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir