Nisan 20, 2024

18 Mayıs 2024 Hayko Cepkin Stadium Show Konseri İle İlgili Tüm Detaylar!

By admin Oca 27, 2024
Hayko CepkinHayko Cepkin

Ünlü sanatçı Hayko Cepkin, muhteşem bir konserle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Beşiktaş Tüpraş Stadyumu, 18 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleşecek olan bu büyük etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Etkinlik, “BWO Entertainment” ve “EEG Expand Entertainment Group” iş birliği ile gerçekleşecek. Bu güçlü iş birliği, konserin unutulmaz anılara sahne olmasını garanti altına alıyor.

Türk rock müziğinin sevilen isimlerinden Hayko Cepkin, Beşiktaş Tüpraş Stadyumu‘nda yaklaşık 40.000 kişiye unutulmaz bir müzik şöleni sunacak. Sahnede enerjisiyle adeta büyüleyen Hayko Cepkin, hayranlarına unutulmaz bir gece vaat ediyor.

18 Mayıs 2024 Hayko Cepkin Stadium Show Konser Biletleri Nereden Satın Alınır?

Ünlü sanatçının 18 Mayıs 2024 tarihinde vereceği bu muhteşem konserin biletlerini Bubilet ve Biletix üzerinden satın alınabilirsiniz. Biletlerin erken tükenme ihtimaline karşı eğer bu konsere gitmeyi planlıyorsanız şimdiden biletlerinizi almanızı tavsiye ediyoruz.

18 Mayıs 2024 Hayko Cepkin Stadium Show Konser Bileti Fiyatları Ne Kadar?

Hayko Cepkin‘in bu konserinin bazı kategorideki biletleri tükendi. Fakat diğer kategorilerdeki biletler hala satışta. 27 Ocak 2024 tarihinde konserin Biletix‘deki satış verilerine göre tükenen biletler ile birlikte hala satışı devam eden biletlerin fiyatları şu şekilde:

 • Golden Circle Ayakta – 1. Avantajlı Dönem – 2000 TL – Tükendi
 • Golden Circle Ayakta – 2. Avantajlı Dönem – 2250 TL – Tükendi
 • Golden Circle Ayakta – 3. Avantajlı Dönem – 2450 TL
 • Saha İçi Ayakta – 1. Avantajlı Dönem – 650 – Tükendi
 • Saha İçi Ayakta – 2. Avantajlı Dönem – 750 TL – Tükendi
 • Saha içi Ayakta – 3. Avantajlı Dönem – 950 TL
 • VIP Tribün – 2500 TL
 • 1. Kategori Tribün – 1700 TL
 • 2. Kategori Tribün – 1350 TL
 • 3. Kategori Tribün – 1100 TL
 • 4. Kategori Tribün – 900 TL
 • 5. Kategori Tribün – 750 TL
 • 6. Kategori Tribün – 600 TL

Bu fiyatların 27 Ocak 2024‘teki verileri içerdiğini lütfen unutmayın. Güncel bilet fiyatı bilgileri için Biletix ve Bubilet‘in sayfalarını ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Hayko Cepkin Kimdir?

Hayko Cepkin, müzik kariyerine Yozgat Ermenisi bir ailede doğan ve Özel Getronagan Ermeni Lisesi’ni tamamladıktan sonra Mimar Sinan Üniversitesi’nde şan, solfej ve piyano dersleri alarak başlamıştır. Profesyonel müzik kariyerine 1997 yılında adım atan sanatçı, ilk albümü “Sakin Olmam Lazım” ile müzik dünyasına adım atmış ve bu albümüyle dikkat çekmiştir. İkinci albümü “Tanışma Bitti” ile hayran kitlesini genişletmiş, ardından gelen “Sandık” albümü ile müzik sahnesinde daha geniş bir alana yayılmıştır.

Sanatçının müzikal geçmişi, sahne aldığı isimler ve düzenlemelerle dolu bir geçmişe sahiptir. Kurban, Aylin Aslım, Demir Demirkan gibi önemli isimlerle çalışmış ve onların albümlerine düzenleyici olarak katkıda bulunmuştur. Ayrıca, Murathan Mungan‘ın “Söz Vermiş Şarkılar” albümünde Aylin Aslım‘ın seslendirdiği bir Yeni Türkü bestesini düzenlemiş ve Ogün Sanlısoy ile ortak çalışmalara imza atmıştır.

Hayko Cepkin‘in müzikal kariyeri sadece solo çalışmalarla sınırlı değildir. Grubu, bas gitarda Poyraz Kılıç, bateride Murat Cem Ergül, elektro gitarda Özgür Özkan ile birlikte müzik sahnesindeki başarılarına katkıda bulunmaktadır.

Aynı zamanda sanatçı, çeşitli organizasyonlarda da görev almıştır. Rock’n Coke, Rock Müzikaller ve Van için Rock gibi önemli etkinliklerde sahne almış, ayrıca Araf filmi için müzikler bestelemiş ve kendi albümündeki “Son Kez” şarkısı ile filmde yer almıştır. Oyunculuk kariyerine de adım atan Cepkin, 2008 yapımı “Çocuk” filminde “İsfandiyar” karakterini canlandırmıştır.

Diskografisi geniş bir repertuar sunan Hayko Cepkin‘in albümleri arasında “Sakin Olmam Lazım,” “Tanışma Bitti,” “Sandık,” “Aşkın Izdırabını…” gibi başlıklar bulunmaktadır. Ayrıca, 2016’da Beni Büyüten Şarkılar Vol.1 ve 2020’de Burak Malçok ile çıkardığı “Karantina Günlüğü” adlı albümleri de dikkat çekmektedir.

Sanatçının müzikal yolculuğu, farklı türlerdeki şarkılara yaptığı özgün yorumları ve sahne performansları ile müzikseverler tarafından takdir edilmektedir.

By admin

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir