Nisan 19, 2024

19 Eylül 2024 Apocalyptica İstanbul Konseri İle İlgili Tüm Detaylar!

By admin Şub 21, 2024

İstanbul müzik sahnesinin en heyecan verici etkinliklerinden biri yaklaşıyor! Dünyaca ünlü grup Apocalyptica, 19 Eylül 2024 tarihinde Zorlu PSM Turkcell Sahnesi‘nde muhteşem bir performans sergileyecek. Bu unutulmaz geceyi kaçırmamak için biletlerinizi ayırtmayı unutmayın, çünkü bu konser tüm müzik tutkunlarının kalplerini fethedecek.

Apocalyptica, “PLAYS METALLICA VOL. 2” turnesi kapsamında İstanbul‘u sallamaya geliyor. Grup, 1996‘da çıkardıkları “Plays Metallica By Four Cellos” albümünden bu yana metal müziği klasik çello icralarıyla birleştirerek benzersiz bir tarz oluşturmuş bir efsane haline geldi. Klasik eğitim almış olan ve metal müziğe tutkuyla bağlı olan bu ünlü çellistler, sahnede gösterdikleri enerji ve tutkuyla izleyicileri büyülemeye devam ediyorlar.

İstanbul‘un müzikseverlerini unutulmaz bir geceye davet ediyoruz. Apocalyptica‘nın muhteşem performansıyla dolu bu konseri kaçırmayın, çünkü bu gece bir müzik ziyafetine dönüşecek!

19 Eylül 2024 Apocalyptica Türkiye Konseri Detayları

Konser Tarihi: 19 Eylül 2024

Konser Yeri: Zorlu PSM – Turkcell Sahnesi

Konser Kapı Açılış Saati: 20.30

Konser Başlangıç Saati: 21.30

Bilet Satış Platformu: Passo

19 Eylül 2024 Apocalyptica İstanbul Konseri Bilet Fiyatları

Ön Satış 1: 777 TL

Ön Satış 2: 888 TL

Ön Satış 3: 999 TL

Bu özel konser, %100 Müzik‘in değerli katkılarıyla gerçekleşiyor ve Zorlu PSM Turkcell Sahnesi‘nde saat 20:30‘da kapılarını müzikseverlere açacak. Konserin başlangıç saati ise 21:30‘dur, bu nedenle erken gelmeniz önemlidir.

Apocalyptica‘nın müzikal deneyimi ve sahne performansıyla dolu bu gece, rock müziğin sınırlarını zorlayacak ve unutulmaz anlarla dolu bir deneyim sunacak. Eğer siz de bu eşsiz deneyimi yaşamak istiyorsanız, 23 Şubat 2024 Cuma gününden itibaren Passo‘dan biletlerinizi edinmeyi unutmayın. Ancak acele edin, çünkü bu konserin biletleri hızla tükeniyor!

Unutulmaz bir gece için hazır mısınız? Apocalyptica ile unutulmaz anlar yaşamak için 19 Eylül 2024 tarihini şimdiden ajandanıza işaretleyin ve bu muhteşem konser için biletlerinizi ayırtın!

By admin

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir