Nisan 22, 2024

20 Nisan 2024 Gutrectomy İstanbul Konseri İle İlgili Tüm Detaylar

By admin Şub 20, 2024

Almanya‘nın karanlık ormanlarından yola çıkan ve 2011 yılında vahşi bir şiddetin özünden doğan Gutrectomy, Türkiye‘nin metal sahnesine damga vuracak bir konser için İstanbul‘a geliyor! 20 Nisan 2024 tarihinde Dorock Heavy Metal Taksim sahnesinde, ülkemizin sevilen gruplarından Inhuman Depravity ve Exnun ile bir araya gelecek olan Gutrectomy, müzikseverlere unutulmaz bir deneyim sunacak.

Gutrectomy‘nin müziği, Slam Death Metal, Deathcore ve Beatdown/Hardcore‘un benzersiz bir bileşimiyle dikkat çekiyor. Bu özgün füzyon, grupları metal sahnesinde farklı kılan bir özellik olarak öne çıkıyor. Grup üyeleri arasında Dennis Schuler (Vokal), Julien Kuny (Davul), Philip Dahlenburg (Gitar) ve Louis Weber (Bas) bulunmaktadır.

20 Nisan 2024 Gutrectomy Dorock Heavy Metal Taksim Konseri Detayları

Konser Tarihi: 20 Nisan 2024

Konser Yeri: Dorock Heavy Metal Taksim – İstanbul

Bilet Satış Yeri: Hammer Müzik

İstanbul‘un metal tutkunlarını bir araya getirecek bu heyecan verici etkinlik için biletler şimdiden Hammer Müzik‘te satışa sunulmuş durumda. Eğer siz de bu müzikal yolculuğa katılmak ve unutulmaz bir gece yaşamak istiyorsanız, biletlerinizi erken dönemde temin etmeyi unutmayın!

Gutrectomy, Inhuman Depravity ve Exnun’un sahne performanslarıyla birleşecek olan bu özel gece, İstanbul’un metal sahnesinde unutulmaz bir iz bırakacak. Metal müziğin heyecan verici atmosferini hissetmek isteyen herkesi 20 Nisan’da Dorock Heavy Metal Taksim’e bekliyoruz!

By admin

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir