Nisan 20, 2024

21 Eylül 2024 Sodom İstanbul Konseri! Bosphorus Metal Open Air Fest 2024 Kapsamında KüçükÇiftlik Park’ta!

1981 yılında kurulan Alman metal grubu SODOM, 21 Eylül 2024 tarihinde Bosphorus Metal Open Air Fest 2024 kapsamında İstanbul, KüçükÇiftlik Park’ta sahne alacak. Bosphorus Metal Open Air Fest kadrosunda toplamda 9 grup, 21 Eylül 2024 tarihinde sahne alacak.

Pek çok müziksever bu muhteşem festivalde yer alacak olan diğer grupları da merak ediyor. Sizler için o grupların isimlerini paylaşıyoruz.

21 Eylül 2024 Bosphorus Metal Open Air Fest’e Hangi Gruplar Katılıyor?

Alman metal grubu SODOM ile birlikte toplamda 9 grubun bu festivalde sahne alacağını biliyoruz. Şu ana kadar yetkililer tüm isimleri açıklamadılar. Fakat şu ana kadar netleşen bazı gruplar olduğunu biliyoruz. Zaman içinde yeni açıklamalar geldikçe detayları da sizlerle paylaşıp güncelleyeceğiz. İşte 21 Eylül 2024 Bosphorus Metal Open Air Fest’e katılan gruplar:

  • ANCIENT
  • LEGION OF THE DAMNED
  • SODOM
  • SCHAMMASCH

SODOM grubu ile birlikte şu ana kadar sahne olacak diğer iki grup LEGION OF THE DAMNED ve ANCIENT olacak. İlerleyen günlerde kalan 6 grubun da isimleri açıklanacak.

21 Eylül 2024 Bosphorus Metal Open Air Fest Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkacak?

SURGE’nin sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamaya göre 21 Eylül 2024 Bosphorus Metal Open Air Fest biletleri yakın zamanda Passo ve Biletix’de çıkacak. Festivalin bilet satış tarihleri resmi olarak açıklandığında bilgilerimizi güncelleyerek sizlerle paylaşacağız.

Alman Metal Grubu SODOM Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sodom, Almanya’dan çıkış yapan bir thrash metal grubudur. Grup, 1981 yılında Gelsenkirchen şehrinde kurulmuştur. Sodom, Alman thrash metal sahnesinin öncülerinden biri olarak kabul edilmektedir ve birçok hayran tarafından sevilir.

Sodom, kurucu üyeleri Thomas “Angelripper” Such (bas ve vokaller), Frank “Aggressor” Testegen (gitar) ve Rainer “Bloody Monster” Focke’dir (davul). Grup, kariyeri boyunca birçok kadro değişikliği yaşamıştır, ancak Angelripper grubun tek sabit üyesidir.

Sodom’un müziği, hızlı tempolu thrash metal tarzına odaklanmıştır ve sıklıkla agresif vokaller, güçlü gitar rifleri ve hızlı davul ritimleri içerir. Grup, 1980’lerin sonlarından itibaren bir dizi başarılı albüm ve EP yayınlamıştır. Önemli çalışmalarından bazıları şunlardır:

  1. “Persecution Mania” (1987)
  2. “Agent Orange” (1989)
  3. “Tapping the Vein” (1992)
  4. “M-16” (2001)
  5. “Decision Day” (2016)

Sodom, thrash metal sahnesindeki uzun süreli varlığı ve etkisi nedeniyle saygı gören bir grup olmuştur. Angelripper’in liderliğinde, grup hala müzik kariyerine devam etmektedir ve thrash metal sevenler arasında popülerliğini sürdürmektedir.

By admin

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir