Nisan 22, 2024

21 Eylül 2024 tarihinde düzenlenecek olan Bosphorus Metal Open Air Fest hakkında bilmeniz gereken tüm detayları sizler için bu yazımızda derledik. Festival ile ilgili hala açıklanmayan pek çok detay mevcut. Zaman içinde yeni bilgiler geldikçe yazımızda güncellemeler yaparak sizleri bilgilendireceğiz.

Bosphorus Metal Open Air Fest‘e toplamda 9 metal grubunun katılması planlanıyor. Şu ana kadar yapılan açıklamalarda 3 grubun ismi
BOSPHORUS METAL FEST ve Surge Türkiye sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Diğer grupların isimlerinin açıklanması durumunda sizlerle paylaşacağız.

21 Eylül 2024 Bosphorus Metal Open Air Fest’e Hangi Gruplar Katılıyor?

21 Eylül 2024 Bosphorus Metal Open Air Fest‘e katılacak olan gruplar şu şekilde:

  • ANCIENT
  • LEGION OF THE DAMNED
  • SODOM
  • SCHAMMASCH
  • HYPNOS
  • SAMAEL
  • MORIBUND OBLIVION
  • TORTHARRY
  • INHUMAN DEPRAVITY

Festivale katılacak olan diğer grup isimleri de paylaşıldığında detayları sizlerle paylaşacağız. O yüzden sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Metal müzikseverler, 2024 Bosphorus Metal Open Air Fest için heyecanla beklenen grupların açıklamalarını takip ediyor. Bugüne kadar duyurulan isimler arasında, Alman metal devi SODOM‘un yanı sıra ANCIENT ve LEGION OF THE DAMNED gibi önemli gruplar yer alıyor.

Efsanevi metal sahnelerinden birine dönüşmesi beklenen festivalde, SODOM‘un yanında sahne alacak olan diğer iki grup, LEGION OF THE DAMNED ve ANCIENT olarak belirlendi. Ancak, organizatörler hala tam kadroyu açıklamış değiller. Şu ana kadar netleşen gruplar arasında yer alan ANCIENT ve LEGION OF THE DAMNED, metal tutkunlarına unutulmaz bir müzik deneyimi sunacaklar.

Yapılan yeni açıklama ile birlikte son dönemlerin en iddialı gruplarından biri olan İsveçreli metal grubu SCHAMMASCH de Bosphorus Open Air Metal Fest kadrosuna dahil oldu.

Yapılan yeni açıklamalar ile birlikte HYPNOS, SAMAEL, MORIBUND OBLIVION, TORTHARRY ve INHUMAN DEPRAVITY grupları da fesival kadrosuna dahil oldu. Böylece festivalde yer alacak 9 grup belli oldu.

Bosphorus Metal Open Air Fest, 21 Eylül 2024 tarihinde gerçekleşecek ve metal müziğin tutkunları için unutulmaz anlara ev sahipliği yapacak. Detaylar ve güncellemeler geldikçe sizi haberdar edeceğiz. Metal müzik rüzgarı, İstanbul’u saracak!

21 Eylül 2024 Bosphorus Metal Open Air Fest Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Bosphorus Metal Open Air Fest biletlerinin yakın zaman içinde satışa çıkacağı açıklandı. Henüz biletlerin ne zaman satışa çıkacağı ile ilgili net bir açıklama gelmedi. Surge Türkiye, Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklamada çok yakında biletlerin Passo ve Biletix‘de satışa çıkacağını açıkladı.

Biletlerin satış tarihi kesinleştiğinde yazımızı güncelleyerek detayları sizlerle paylaşacağız.

21 Eylül 2024 Bosphorus Metal Open Air Fest Nerede Düzenlenecek?

Pek çok müzikseveri bir araya toplayacak olan bu festivalin nerede düzenleneceği ise pek çok kişi tarafından merak ediliyor. 21 Eylül 2024 Bosphorus Metal Open Air Fest, bugüne kadar pek çok konserin yapıldığı KüçükÇiftlik Park‘ta düzenlenecek.

By admin

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir