Temmuz 16, 2024

21 Kasım 2024 Charlotte Cardin İstanbul Konseri İle İlgili Tüm Detaylar!

By admin Mar 12, 2024

Kanada‘nın büyüleyici sesi Charlotte Cardin, müzik dünyasında etkileyici bir şarkıcı olarak adından söz ettiriyor. “Drive“, “Confetti“, ve “Passive Aggressive” gibi unutulmaz şarkılarıyla dinleyicilerin kalplerine taht kuran Cardin, bu yıl Türkiye‘de hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Charm Music Türkiye organizasyonuyla düzenlenecek olan 99 Nights turnesi kapsamında, Charlotte Cardin İstanbul ve Ankara konserleriyle müzikseverleri büyülemeye geliyor.

Charlotte Cardin‘in İstanbul‘daki unutulmaz konseri, 21 Kasım 2024 tarihinde Volkswagen Arena‘da gerçekleşecek. İstanbul‘un büyüleyici atmosferinde, Charlotte Cardin‘in dokunaklı sesi ve etkileyici performansıyla dolu dolu bir gece geçirmek için biletlerinizi kaçırmayın! Volkswagen Arena, bu unutulmaz konser için müzikseverlere kapılarını açacak. Charlotte Cardin hayranları, bu özel geceyi şimdiden takvimlerine işaretlemeli ve heyecanla beklemeliler.

21 Kasım 2024 Charlotte Cardin İstanbul Konseri İle İlgili Bilmeniz Gerekenler!

Konser Tarihi: 21 Kasım 2024

Konser Yeri: Volkswagen Arena – İstanbul

Bilet Satış Platformları: Passo, Biletino

Bu özel geceye tanıklık etmek isteyen müzik tutkunları için biletler, 13 Mart günü saat 12.00‘de charlottecardin.com‘da bulunabilecek özel bir kod ile Biletino ve Passo‘da ön satışa sunulacak. Ön satış, 14 Mart akşamı saat 19.00‘da sona erecek. Genel satış ise 15 Mart saat 12.00‘de başlayacak.

Charlotte Cardin‘in eşsiz yeteneği ve sahne şovuyla dolu bu muhteşem geceyi kaçırmamak için hemen biletlerinizi alın ve 21 Kasım 2024 tarihinde İstanbul’da müziğin büyüsüne kapılın!

By admin

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir