Temmuz 16, 2024

12 Haziran 2024 Archive İstanbul Konseri İle İlgili Tüm Detaylar!

By admin Mar 14, 2024

İstanbul müzik sahnesinin vazgeçilmez mekanlarından biri olan Zorlu PSM – Turkcell Sahnesi, müzikseverlere unutulmaz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. Elektronik müziğin önde gelen isimlerinden Archive, 12 Haziran 2024 tarihinde sahneye çıkacak ve müzik tutkunlarını epik bir yolculuğa davet edecek.

Archive, 1994 yılında Londra‘da Darius Keeler ve Danny Griffiths tarafından kurulan bir müzik kollektifi olarak öne çıkıyor. Elektronik müzikle başlayan serüvenleri, zaman içinde çeşitli müzik türlerine uzanan geniş bir yelpazeye dönüştü. 2002 yılında progresif müziğe odaklanma kararı alan grup, “You All Look the Same to Me” albümüyle müzik dünyasına derin bir iz bıraktı.

12 Haziran 2024 tarihinde gerçekleşecek konserde, Archive hayranlarını unutulmaz bir deneyim bekliyor. Zamanı aşan epik melodileri ve Pink Floyd‘a olan derin hayranlığıyla tanınan Archive, sahne performanslarıyla da adından söz ettiriyor.

12 Haziran 2024 Archive İstanbul Konseri İle İlgili Bilmeniz Gerekenler!

Konser Tarihi: 12 Haziran 2024

Konser Yeri: Zorlu PSM Turkcell Sahnesi

Etkinlik Kapı Açılış Saati: 20.30

Etkinlik Saati: 21.30

Bilet Satış Platformu: Passo

Konserin kapı açılış saati 20.30 olarak belirlenirken, etkinlik saati ise 21.30 olarak planlanmış durumda. Biletlerin satışı yarın (15 Mart) başlayacak ve Passo platformu üzerinden temin edilebilecek.

Archive İstanbul Konseri Bilet Fiyatları

Ön Satış: 750 TL

Archive İstanbul Konseri, müzik tutkunlarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Zorlu PSM – Turkcell Sahnesi‘nin eşsiz atmosferinde gerçekleşecek bu özel etkinlik, unutulmaz anlar yaşamak isteyen herkesi bekliyor.

Biletlerinizi erken almayı unutmayın ve bu müzikal yolculuğa siz de katılın!

By admin

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir