Nisan 22, 2024

26 Temmuz 2024 Alice Merton İstanbul Konseri İle İlgili Tüm Detaylar!

By admin Mar 29, 2024

No Roots” şarkısıyla kısa sürede bir fenomen haline gelen Alice Merton, eğlenceli tarzı ve büyüleyici sahne performansıyla Charm Music Turkey katkılarıyla 26 Temmuz 2024 tarihinde Maximum UNIQ Açıkhava’da sahne alacak.”Merton, yeni şarkısı “run away girl” ile dinleyicilerine heyecan verici bir müzik deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

2024’e iddialı bir giriş yapan sanatçı, Berlin‘in ünlü Brandenburg Kapısı‘nda düzenlenen ZDF Yılbaşı partisinde yeni şarkısını 3 milyon katılımcının önünde seslendirerek büyük beğeni topladı. Merton, MINT ve S.I.D.E.S. albümleriyle bir milyardan fazla dinlenme sayısına ulaşarak dünya genelinde müzik listelerini domine etti. Yeni şarkısı “run away girl” ile güçlü ve karanlık-pop tarzına klasik bir ’80’ler dokunuşu getiren sanatçı, bu şarkıyla da lirik anlamda derinlik kazandı.

Şarkının yapımında, daha önce Lana Del Rey ve Self Esteem gibi isimlerle çalışmış olan James Dring ve düzenli işbirlikçisi Paul Whalley ile birlikte çalışan Alice Merton, müzikal yolculuğuna yeni bir soluk katıyor.

26 Temmuz 2024 Alice Merton İstanbul Konseri Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Konser Tarihi: 26 Temmuz 2024

Konser Yeri: Maximum UNIQ Açıkhava – İstanbul

Etkinlik Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 21.30

Bilet Satış Platformu: Passo, Biletino

NOT: Biletler 3 Nisan Çarşamba günü saat 14.00’te satışa çıkacak.

Konser, İstanbul‘un en seçkin mekanlarından biri olan Maximum UNIQ Açıkhava‘da gerçekleşecek. Etkinlik kapıları saat 19.30‘da açılacak ve sahne performansı saat 21.30‘da başlayacak. Biletlerin temin edilebileceği platformlar ise Passo ve Biletino üzerinden olacak.

Alice Merton İstanbul Konseri Bilet Fiyatları

Genel Satış | Erken Dönem: 475 TL

VIP | 1. Dönem: 1500 TL

Alice Merton hayranlarının uzun zamandır beklediği bu konser, unutulmaz anlar ve müzik dolu bir gece vadediyor. Maximum UNIQ Açıkhava‘da gerçekleşecek bu etkinlik, müzik tutkunlarını unutulmaz bir deneyime davet ediyor. Müzikseverler, Alice Merton‘ın enerjik performansını ve özel repertuarını kaçırmamak için biletlerini şimdiden edinmeyi unutmamalı!

By admin

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir