Nisan 22, 2024

Stephen King Uyarlaması The Monkey Filminin Kadrosuna Elijah Wood Katıldı!

By admin Mar 30, 2024

James Wan‘ın Atomic Monster stüdyosundan gelen yeni bir Stephen King uyarlaması olan “The Monkey” filminin kadrosu tam olarak açıklandı ve heyecan verici bir isim daha katıldı! Per Deadline’ın bildirdiğine göre, bu korku filminin kadrosuna Elijah Wood da katıldı.

The Monkey,” British Fantasy Award‘a aday gösterilen kısa bir hikayeden uyarlanan film, iki kardeşin, Peter ve Dennis‘in (filmde Bill ve Hal olarak adlandırılan) çatı katında bir oyuncak bir maymun bulmalarını konu alıyor. Babalarının eski oyuncak maymununu keşfeden bu ikili, korkunç ölümlerin bir zincir reaksiyonunu başlatıyorlar.

The Monkey Filmi Son Dönemlerin En Dikkat Çeken Korku Filmlerinden Biri Olmaya Aday!

Bu heyecan verici yapımda Theo James, Hal ve Bill‘i yetişkin olarak canlandırırken, Christian Convery ise ikizleri çocukluk dönemlerinde oynayacak. Film, yakında vizyona girecek olan Nicolas Cage‘in seri katil olduğu Longlegs filminin de yönetmenliğini üstlenen Oz Perkins tarafından yönetiliyor ve Perkins tarafından senaryo da uyarlanıyor.

James Wan, “The Monkey” için yaptığı açıklamada, “The Monkey kişisel favorim, basit, ikonik ve inanılmaz derecede pazarlanabilir bir kavramı var” dedi.

Elijah Wood’un katılımıyla birlikte, “The Monkey” filminin henüz bir vizyon tarihi açıklamadı. Ancak, bu film, korku ve gerilim severlerin heyecanla bekleyeceği bir yapım olarak dikkat çekiyor.

Kaynak: Gamesradar

By admin

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir