Nisan 22, 2024

5 Ağustos 2024 Jinjer İstanbul Konseri İle İlgili Tüm Detaylar!

By admin Mar 14, 2024

Ukraynalı progresif metal grubu Jinjer, enerji dolu performanslarıyla Türkiye‘nin metal müzik sahnesine unutulmaz bir iz bırakmaya hazırlanıyor. 5 Ağustos 2024 tarihinde, %100 Metal katkılarıyla Freedom Metal Festival kapsamında KüçükÇiftlik Bahçe‘de sahne alacak olan grup, tutkulu müzikal tarzı ve güçlü sound’uyla metal tutkunlarını bir araya getirecek.

2009 yılında, Ukrayna‘nın savaşın hüküm sürdüğü zorlu zamanlarında kurulan Jinjer, özellikle metal dünyasının en saygın kadın brutal vokalistlerinden biri olarak kabul edilen karizmatik solistiyle tanınıyor. Türkiye‘de ilk kez 2019 yılında sahne alan grup, biletleri tükenen bir konserle Türk hayranlarının gönlünde taht kurmuştu. Şimdi ise İstanbul‘un yeni metal festivali Freedoom Metal Festival‘inde verecekleri konserle, şehrin müzik tarihinde unutulmaz bir an yaratmaya hazırlanıyor.

KüçükÇiftlik Bahçe‘nin kapılarını metal müzikseverlere açacağı gün olan 5 Ağustos 2024 tarihinde, etkinlik saatleri 17.00‘de başlayacak. Jinjer‘in sahne alacağı bu özel gecede, metal tutkunlarına unutulmaz bir deneyim yaşatması bekleniyor.

5 Ağustos 2024 Jinjer İstanbul Konseri İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

Konser Tarihi: 5 Ağustos 2024

Konser Yeri: KüçükÇiftlik Bahçe

Etkinlik Kapı Açılış Saati: 17.00

Bilet Satış Platformu: Biletix

Konser biletleri 18 Mart 2024 tarihinde Biletix‘te satışa çıkacak. Bu heyecan verici etkinlik için biletlerinizi erken almayı unutmayın.

5 Ağustos 2024 tarihinde KüçükÇiftlik Bahçe‘de gerçekleşecek olan Jinjer konseri, Türkiye‘nin metal müzik sahnesinde unutulmaz bir kilometre taşı olacak. Tutkulu müzikleri, enerjik sahne performansları ve güçlü sound’larıyla Jinjer, İstanbul‘u bir kez daha metalin kalbi yapacak.

Metal müziğin tutkunları için bu tarihi etkinliği kaçırmamalarını öneriyoruz. Jinjer, 5 Ağustos 2024‘te İstanbul‘da, KüçükÇiftlik Bahçe‘de sahne alacak ve unutulmaz bir gece yaşatacak.

By admin

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir