Nisan 19, 2024

9 Mart 2024 Covenant & Ductape İstanbul Konseri Dorock XL Venue Fitaş Sahnesi’nde!

İsveçli elektronik, endüstriyel-pop ve synthpop grubu Covenant, 9 Mart 2024 tarihinde İstanbul Dorock XL Venue Fitaş Sahnesi‘nde sahne alacak. Black Label Events organizasyonuyla düzenlenecek olan konserde Covenant, post-punk grubu Ductape ile bir araya gelecek.

Ayrıca bu konser gecesinde müzikseverleri büyük bir sürpriz daha bekliyor. Kara Balo eventlerinden tanınan, geceyi daha karanlıklaştıracak gruplar arası performansıyla DJ Spectre de bu gecede Dorock XL Venue Fitaş Sahnesi’nde performans sergileyecek.

Grup üyeleri, müziğin içinde bulunduğumuz karanlık ve karmaşık zamanı nasıl yansıttıklarını şu sözlerle ifade etmişler: “Karanlık ve karmaşık bir zamanda yaşıyoruz ve bu durum bize ne hissettiriyorsa bu albüme yansıttık. Mantığın olmadığı bir dünyada karanlıkta görmeyi öğrenmemiz lazım.”

Covenant, İsveç‘te 1986 yılında kurulmuş olup, elektronik, endüstriyel-pop ve synthpop karışımı müziğiyle tanınmaktadır. Grup, kendi türlerinde saygın ve önemli bir konuma sahip olup, 11 albüm ve EP yayınlamıştır.

Ankaralı Ductape, post-punk ruhunu karanlık ve gotik bir sound ile dünya çapında temsil eden bir grup olarak bilinir. 2024 yılında “Echo Drama” isimli albümüyle müzikseverlerle buluşacak olan Ductape, dinleyicilere kendi kalbinin sesini, kendi hikayesini ve kendi ruhunu bulma fırsatı sunmaktadır.

9 Mart 2024 Covenant & Ductape İstanbul Konseri İle İlgili Tüm Detaylar

  • Tarih: 9 Mart 2024
  • Yer: Dorock XL Venue Fitaş Sahnesi, İstanbul
  • Kapı Açılış: 20.00
  • Ductape Sahne Saati: 21.30
  • Covenant Sahne Saati: 22.45

Covenant & Ductape İstanbul Konseri Bilet Fiyatları

  • Genel Giriş: 575 TL

Covenant & Ductape İstanbul Konseri Bilet Satış Platformları

Dorock XL Venue Fitaş Sahnesi‘nde düzenlenecek olan bu müthiş konserin biletlerini aşağıdaki platformlar üzerinden direkt olarak satın alabilirsiniz.

Covenant & Ductape Dorock XL Venue Fitaş Sahnesi Konseri Nerede?

Covenant & Ductape konseri Dorock XL Venue Fitaş Sahnesi‘nde düzenlenecek. Konserin düzenleneceği mekanın tam adresi ise şu şekilde:

Dorock XL Venue Fitaş Sahnesi , Şehit Muhtar, İstiklal Cd. no 12/1, Beyoğlu/İstanbul, Türkiye, Beyoğlu, İstanbul

9 Mart 2024 Covenant İstanbul Konseri biletleri için ön satışlar başlamış durumda. Bu fırsatları kaçırmamak için bilet satış platformlarından hemen temin edebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda fiyatlarda güncellemeler olabileceğinden, avantajlı fiyatlardan yararlanmak adına acele etmenizi tavsiye ediyoruz. Müzik dolu bir geceye şahitlik etmek için biletlerinizi erken almayı unutmayın.

Covenant ve Ductape‘nin müzik ziyafetiyle dolu bu konser, synthpop ve post-punk tutkunları için kaçırılmayacak bir deneyim olacak. İyi eğlenceler dileriz!

By admin

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir